Shes Mobile

Shitet nga: Samedin 08 Mar 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje salloni
Shes mobile shum paaaaak te perdorura, treshe dyshe dhe dy fotele materiali i plishit me zbukurime nveti dhe me lekur. Arsyeja e shitjes : jan te vogla per sallonin tim. Qmimi sipas marveshjes. Per me shum kontaktoni ne nr e tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim