Shitet mobilje salloni ne gjendje te mir

Shitet nga: Mehmet Thaqi 14 Dhj 18:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Mobilje salloni
Shitet mobilje salloni ne gjendje te mir jane te perdorura jane te ruajtura dy treshe dhe nje dyshe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim