PERDE TRAK

Shitet nga: lulzim Sot 00:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJM PERDE TRAK TE LLOJIT LINE ME QMIM 7 EURO METRA KATROR KU MATJEN TRANSPORTIN DHE MONTIMIN E BENI VET NQOFSE KETO OPERACIONE I KRYEJM NE ATHERE QMIMI ESHTE 9 EURO METRA KATROR NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLO PERDE 13 EURO METREN KATROR DHE JU OFROJM EDHE DYER HARMONIK 45 EURO METRA KATROR,ROLETA VENECIANE 9 EURO METRA KATROR DHE PERDE TRAK 23 EURO METRA KATROR.
NA FTONI DO TE NDAHENI TE KNAQUR ME PUNEN KUALITETIN DHE PROFESIONALIZMIN TONE.
TEL.044 148 991 DHE 049 148 991
NJEKOHSISHT JU OFROJM ROLETA TE JASHTME KLASIKE NGA ALUMINI DHE PLASTIKA.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim