Mobileri # interier tvetures: veshje te sediljes..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: korenica 25 Maj 07:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Permbajm mobileri!
Poashtu me mundsi te shumta bejme rregullime me lekur/material duke perfshire te gjithe interierin tvetures si:Sedilje,Tapacira,Timon,Pjesen e naltme (tavanin),Kabriolete dhe gjitha pjes tjera t'vetures ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim