Pajisjet shtepiake

Shitet nga: Shiten 16 Pri 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
1.TERMO 2.5 ELIND
2.2 VOZA HEKURI PER UJE DHE NJE PLASTIKE.
3.KREVAT DYSHE QE NUK SHTRIHET.
4.TELEFAKSI PANASONIC.
5.1 KARROCË.
6.DËRRASA
ÇMIMI SIPAS MARRVESHJES.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim