Prodhojm KUZHINA,DHOMA GJUMI ,KAUQA.kerkoj nje v..

Shitet nga: Mobilje galaktika 16 Shk 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Të tjera
Prodhojm te gjitha llojet e mobileve per shtepin tuaj , - kuzhina, dhoma gjumi, dhoma per femi,paradhoma, garnitura.per sallon, tovolina te bukes, vitrina etj.Gjithashtu punojm inventarin per lokale te ndryshme si barnatore, kafiteri,frizere,frizer, zyra te ndryshme ,supermarkete etj.sallonet tona gjenden
Ne gjindemi ne PRIZREN


ne rrugen prizren -suharek, perball hyrjes ne rrugen tranzit. tel ose viber 044 300 869 dhe 044 216 785. kerkojm nje vetur dizell ndrrim me mobilje .MERCEDES ,VW, OPELL.me ose pa dogan.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim