Tavolinadhe karrika per kafeteri

Shitet nga: Vahid Durguti 27 Mar 10:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Ulese dhe tavolina per lokale, si kafeteri, pastiqeri, restaurante jane shume komode per te qendruar ne to. Nuk jane shume te perdorura jane te ruajtura. Gjithsej jane 12 ulese dhe 6 tavolina. Per informata shtese na kontaktoni ne telefon. Ju faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim