KARRIKA,TAVOLINA,SEPARE,SHANKERICA

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: TRADITA Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika tradita te ne do xheni xhithqka per lokalin ,restaurantin apo shtepin tuaj nga druri dhe metali nxhyra dhe dimenzione sipas kerkeses tuaj viber +386 49 886 141
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim