Karrika per zyr

Shitet nga: Lenti 15 Shk 19:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes karrike per zyr per meshum
Info ne viber 044 719'590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim