Shitet kuzhina 100% funksionale, me pajisje!

Shitet nga: Feim 01 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

600 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet kuzhina 3,6 m e gjate.
Kuzhina ka frigoriferin, shporetin me xham (Zviceran), enelaresen BECO, aspiratorin dhe ndriqimin.
Kuzhina eshte shume mire e ruajtur dhe 100% funksionale!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim