Tavolin e drurit me 8 karrika

Shitet nga: Lenti 05 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen te drurit me 8 karrike. Per me shum info ne tel ose viber+377.44.719.590
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim