Tavolina dhe Karrige

Shitet nga: Mazllum 02 Mar 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes 5 komplete (Tavoline me 4 karrige). Tavolinat dhe karriget jane ne gjendje shume te mire. Materiali eshte dru i mbuluar me lekure, Mund ti shikoni fotot gjithashtu per me shume mund te na kontaktoni ne numrin e vendosur me poshte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim