Tavolina dhe karrige

Shitet nga: mazllum 01 Mar 14:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
SHes 5 tavolina me karrike te gjitha ne gjendje te rregulltaa.te interesuarit mund te na kontaktojn ne numer te telefonit .cmimi esht i volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim