ZBRITJE +37745-513-270 Pa Perdor prej 199 euro ..

Shitet nga: te Lindi 07 Maj 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...!

ju kisha lut vetem blers serioz !!
nje komplet mund ta merni me vetur te vogel Vetem 25 euro per Transport .!
nese ju shtrihen ulset mbrapa
tavolinat jan te qmontuara
fotot jan te bera neper klient
karrikat me skaj mate gat mbrapa jan me qeter qmim

Kujdes:
Per ju qe jetoni jasht ks
Keni mundesin te zgjedhni
Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten
Ne shtepit e juaja ngjyrat
Dhe keni mundesin te telefononi
Ne Viber +37745513270
dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja
por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti
per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!!
Ju Mirpresim ne ket koh..
h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim