karika

Shitet nga: qile 06 Pri 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kemi tavolin me 4 karika qmimi 65€ mundesim edhe marveshje per qmim flm pres blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim