Tavolin+6 ulse POROSIT ter Kosoven 045-511- 355

Shitet nga: Lindi 11 Qer 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë objekt për 26 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

169 EUR   199 EUR

Komuna: Rahovec
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
tavolinat jan te qmontuara fotot jan te bera neper klient .. Brenda Dites Jua Sjellim Dhe keni mundesin te telefononi Ne Viber +38345-511-355 dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit ,apo Banesat,Tuaja...! Kujdes: Per ju qe jetoni jasht ks Keni mundesin te zgjedhni Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten Ne i dergojm mjafton adresa e sakt ...

045511355 Mobileria Te Lindi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim