Frigorifer

Shitet nga: Gazmend 09 Pri 19:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes Frigoriferin ne gjendje perfekte ësht shum pak i perdorur ësht i ruajtur siq shihet ne foto per më shum info. kontakto ne nr. 044329774 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim