Friz per ftohje

Shitet nga: Miftar 07 Tet 18:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Ftohesi eshte ne gjendje shume te mire teknike shitet per arsye se pronari i ka marrur disa ftohesa te madhesis dhe llojit tjeter..
Frizi eshte ne forme te raftit dhe kombinohet lehte ne markete
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim