Furren,per pjekje bukes burek kifle pica etj

Shitet nga: fahredin 09 Jan 21:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet furra, asht e ardhun nga zvicra edhe asht shum pakes e perdorne, perndryshe shifet ne foto mundsisht nderohet me ndonji vetur sa iperket qmimit te furres,pres plesin serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim