shes furen per pica me plin

Shitet nga: behar 23 Jan 17:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes furen per pica me plin tri kater muaj e perdorur 500€esht e bler por e kisha dhan pak me lir kam edhe skaren 0.60×1.2m mund te kontaktoni ne numrin 044834554
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim