shes skaren 0.60×1.2m

Shitet nga: behar 23 Jan 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes skaren 0.6×1.2 me plin pllaken e ka 1mm te trash e kam ble te re per restaorant por pasi qe nuk shkoj puna tani e shes me nje qmim me te ulet mund te perdoret gjysem apo komplet mvaret nga nevoja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim