Maqina per larjen e teshave

Shitet nga: Valmir kastrati 16 Jan 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqina per larjen e teshave gorenje jan te perdorne po punojn shum mir .nu.045-565-764.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim