Kaftor

Shitet nga: Samedin 06 Mar 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Kaftor per nxemje qendrore me dru
24kw
Ne te perfshiet pumpa dhe boca po ashtu shporeti ka fur per me shum informata kontaktoni ne numrin e telefonit ,
i perdorur çmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim