Klima

Shitet nga: Kastrati 03 Krr 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Klima dhe lokale te ardhura nga zvicra per me shum info ne nr 049544237
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim