Klime

Shitet nga: Shkelzen 07 Shk 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes klimen osht ne gjendje te mir me nje qmim shum shum te volitshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim