Termo akumulator

Shitet nga: Adem Latifi 31 Dhj 00:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR   150 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes 2 termo akumulator me korrent për ngrohje të dhomave, prodhim zviceran 120cmX25cm. 1 termo kushton 75€. Nëse i merrni të dyja do t'iu bëj një çmim më të arsyeshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim