Termo akumuluese

Shitet nga: Viber +386 49 46 55 56 30 Nën 08:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten tre termo akumuluese ne gjendje shume te mire:
Magnohrom 3,5kw (110 euro)
Magnohrom 2,5kw (100 euro)
Elind 3,5 kw (100 euro)
Per tre cope bejme zbritje. Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim