Termo per ngrohje

Shitet nga: xhafer 06 Shk 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
eshte ne gjendje te rregullt per me shum kontato:044129623
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim