Termo per ngrohje

Shitet nga: Rahovec 26 Nën 23:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim tre termo per ngrohje per arsye se kemi kalu ne sistemin tjeter te ngrohjes.
Magnohrom 3.5kw (110 euro)
Magnohrom 2.5kw (100 euro)
Elind 3.5 kw (100 euro)
Jane shume te ruajtura dhe ne gjendje shume te mire. Kane edhe komza te veta me gjith rrota.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim