Automat per kafe JURA Impresa 820

Shitet nga: sokoli 22 Sht 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Rahovec
Prodhimet : Të tjera
Shes Automat per kafe JURA Impresa E820, per dy kafe pernjehere, bluan dhe bane kafe edhe prej paketimeve te gatshme. Ne gjendje shume te mire, nga Zvicrra.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim