KORG i30 HD SINT

Shitet nga: Veton Av 09 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

380 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes KORG i30 HD, ne gjendje shume te mire pune.
Mbrenda ne te ka plot Seta si Popullore,Zbavitse,Tallava etj... dhe plot ngjyrat te mira ne te.
Shume i pershtatshem per pune,t'gjithe tastat i punojn ne pergjithsi eshte ne gjendje te rregullt.
Shitet me Stallak(Mbajtsen), Kofer dhe kabllot e nevojshme per te.
Per me shume mund te kontaktoni ne numrin +386 49 105 389.
Tgjithe te mirat,Mirembetshi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim