shiten sintat yamaha pro 9000 -korg profesi

Shitet nga: edi 06 Jan 00:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
ne gjendje shum te mir,ritma shum te mir popullor,tallava,po ashtu edhe profesia ka ngjyra shum te mira,dhe ne gjendje shum te mir,ndrrim me misket dynakord 2 shtoj pare.
qmimi per yamaha 550 e.---- profesia 270 e.
viber:+38649107291
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim