Dj Mali ju ofrojm muzik live dhe DJ

Shitet nga: Dj-Mali 25 Gsh 13:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
DJ-MALI Ju ofron muzik me Dj dhe Live me zerim professional dhe me provoj shum vjeqare DJ-MALI ju ofron edhe muzik live me kengtar te talentuar tallava potpuri & qytetare

DJ-MALI ju argeton
Dasma-kanagjegje-syneti-ditelindje-banketje-etj...

per kontakt
Tel.049833162
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim