Dy basbina dhe dy satelita

Shitet nga: behar 09 Gsh 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shiten dy basbina te markes gjermane behinger, basbinat kan fuqi prej 400-800 wat deri ne 1400 wat ,ndersa satelitat jan 400-800 wat . jan profesionale bejn per dj dhe per muzik live qmimi 1000 euro .ma lir nuk i jap, flm per mirkuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim