Dynacord Forum Line F1153

Shitet nga: Sead Sot 08:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 000 EUR   3 600 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dynacord Forum Line (4 Sub F118 dhe 2 F1153 3000€)
Perforcues Pm2600 1600€
Për info të hollsishme viber (+38344697108)Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim