Dynacord

Shitet nga: enis 20 Shk 14:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 2 mikseta dynacord 2 10 kanal ne gjendje shum te mir nuk jan kur te qelun per gjdo sen jan te garantune flm per mir kuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim