Dynacord

Shitet nga: Dino 14 Pri 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Dy dynacord 15.3 (400-800) tre sistem si dhe dy rcf event 15 (300-600) ne gjendje te rregullt dhe gjithqka origjinale te vetat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim