Ev Eliminator

Shitet nga: Amir 20 Shk 19:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes Zerim EV Eliminator 4Basa +2 Satelita gjithqka ne gjendje te regullt dhe orgjinal.
Tag.dynacord ev rcf fbt hk shure akg
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim