JBL jane shum te mie

Shitet nga: jbl 21 Shk 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes jbl jan shum.tmir te rujtun pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim