Paisje muzikore

Shitet nga: Sunib spahiu 20 Dhj 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shiten paisje muzikore te cilet jan per muzike live dhe dj. Paisje permbajn
2 Bass ACM
1 Perforcues SID AUDIO 500
Paisjet jan te perdorura por jan ne gjendje shum te regullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim