Paisje per dj

Shitet nga: Egzon 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
paisje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim