Shes zerim electro voice eliminator

Shitet nga: Zerim Electov voice eliminator 20 Shk 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
4 basa 2 satelita jan shum te mira jan shum te rujtun siq shihet en foto pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim