Shitet zerimi

Shitet nga: Dj 02 Krr 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes 2 satelita JRX dhe 2 tjer AUNA dhe nje mixet YAMAHA Zerimi eshte ky qe shihet ne foto. Qmimi i volitshem . Te gjith te interesuarit te lajmrohen ne tel dhe ne viber +38649604402.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim