Zmallus

Shitet nga: ensar 07 Nën 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
1 sezon i perdorun esht shum i rujtun,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim