Dynacord

Shitet nga: enis 04 Tet 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 600 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Të tjera
shes 2 basa dhe 2 satalita 3 sistem dynacord corus line
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim