Tupanin per Dj

Shitet nga: Sefedin 05 Mar 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Rahovec
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Shes tupan per Dj shum i mir dhe i ruajtur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim