Pelluba

Shitet nga: alija 23 Mar 21:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Jan perzine ka tulifar pelluba jan shum lir edhe tmir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim