Klysh të Sharrit

Shitet nga: Ikram 28 Tet 06:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR   400 EUR

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
Shes dy këlysh të sharrit janë të mirë dhe shumë të zhvilluar 2muajsh të ushqyer me qumësht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim