Paster belg

Shitet nga: admir 23 Gsh 13:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
osht qen shum i paster i ngushem dhe shum rojes per shtepi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim