Qen terier

Shitet nga: genton 05 Mar 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Rahovec
Kafshet shtëpiak : Qen
qeni eshte i llojit tarrjer gjinia mashkull ka 1 vit ngjyra e zez dhe e kafte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim